Beylerbeyi Sarayında Kahvaltı yapmak istemez misiniz ?

2
6265

Uzun zamandır Beylerbeyi Sarayına gitmeyi planlıyorduk.Fakat hava şartlarından ötürü  gidemiyorduk. Geçen  hafta sonu  ailece ve ailece görüştüğüm arkadaşlarımız ile hava  o kadar güzel olmasa da gitmeye karar verdik. Çok güzel  bahçesi olan Beylerbeyi Saray’ında sabahtan gidip boğazın kenarı ve köprü altında deniz  manzara eşliğinde kahvaltı yaptık. kahvaltı sonrası  kızım ile  saray turu yaparak  prensesleri aramaya  🙂  saraya giriş yaptık. Prensesleri  aramamıza rağmen bulumadık 🙂 

Bu sırada Bahçesi  çok güzel olduğu için   ipekböceğimizde arkadaşlarıyla çok eğlendi. Böylece  hafta sonunu çok güzel bir  saray gezisi ile bitirmiş olduk.

Kızımla bir foto çektirmeden olmaz değil mi ?

Beylerbeyi sarayında yapmak  Köprü ve saray manzarası  eliğinde kahvaltı yapmak   isteyenlerin ilk tercihi burası olmalı.  Kahvaltı tabağı Fix  17 lira  . Alınan hizmet  ve bulunduğunuz ortamın atmosferi de düşünürseniz fiyat gayet uygun  🙂 Tabi müze girişi fiyatlarıda ayrıca var . ve müze kartı olanlara bedeva olduğunu  belirtmek isterim. 10 kişi altı  rezervasyonsuz, Sadece gruplar için rezervasyon yapılıyor.Otoparkı  mevcut.
Çocuk parkı olmasa da  bahçesi güzel olduğundan nezih  ve çocuklu aileler  için ideal bir mekan diyebiliriz.:)

Adres     : Abdullahağa caddesi 81210 Beylerbeyi Üsküdar  İstanbul

Telefon :  0216 321 93 20 21

Web       : www.beylerbeyi.gov.tr

 

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here