Bumerang ve Lezzettramvayi

0
575

Bumerang ve Lezzet Tramvayi

Bugün Sizlere Bumerang ve Lezzettramvayı.com ‘a etkileri hakkında bilgi paylaşmayı düşünüyorum.

İlk olarak önce Bumerang nedir ? sorusuna cevap vererek konuya girmeyi düşünüyorum.

Bumerang , belli başlı web siteleri ve forumların tanıtımın yapan , gelir elde etmesini sağlayan bir network projesidir.

Lezzettramvayı ‘ nın  Bumerang ile ilgil hikayesine gelince ; Mayıs 2012 yılında kurulduktan sonra , kendini tanıtmak amacıyla  sosyal medyaya yoğunlaşmıştı işte tam o sırada  şans eseri Bumerang ile tanıştı Lezzettramvayı .com ekibi  Bumerang‘a üye olmak için başvuru yaptı ve meraklı bir şekilde üye onay mailini  beklediler.Ve sonunda  mail gelmişti. Bumerang tarafından, Lezzettramvayi.com sitesi ALTIN üyeliğine seçilmişti.

  . Bumerang ‘ın etkinlikleri yarışmaları , sosyal medyada yeri ve faydaları hakkında bilgi edindikçe Lezzettramvayı ekibini bu bilgiler çok heyecanlandırmıştı ve bu heyecan  Lezzettramvayı’ nı  ,  gerek  twitter , gerek facebook gerek internet ortamında Bumerang ‘ın sıkı bir takipçisi yaptı. ve 2 ay sonra ilk reklam teklifini aldı.Bu teklifler  ,  belli oran da artarak gelir  elde etmemizi sağladı.

Bumerang sayesinde belli sitelerde Lezzettramvayi.com olarak tanıtımımız yapıldı.Bu sayede  web site ziyaretçilerimizde de bir artış olduğunu gözlemlemiş olduk.ve hala da tanıtımlarımız devam ediyor.

Bumerang tan gelen özel şablonlar sayesinde de web sitemizde okuma kitleside hızlıca artmış oldu.

 Lezzetramvayi.com bu heyecan ile Kasım ayı 2012 yılında gerçekleşen Bumerang yarışmasına katıldı.Sonuçta dereceye giremedik ama bu konuda azimliyiz.Bu sene de tekrar  şansımızı denemeyi düşünüyoruz.

Yani anlayacağınız Bumerang ‘ ın Lezzettramvayı.com ‘ a çok büyük etkisi oldu diyebiliriz. ve etkisini sürdürmeye devam ediyor.

Bumerang ailesine sonsuz teşekkürler.

İyi ki varsın Bumerang , uzun bir süre birlikte olmak dileğiyle ,

LezzetTramvayi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here