Göztepe HacıBaşar Kebap

0
1454

Bu yazımda ; 10 sene  hatta ,  uzun zamandır uğrak yerimiz olan  kebap konusunda usta , kahvaltı konusunda da yöresel  takılan özel bir yerden bir kebap restaurant undan bahsetmek istiyorum.  Yeri merak edenler için söylüyorum. Bu mekanın  adı GÖZTEPE ‘ de senelerdir yer  alan HACIBAŞAR KEBAP.

HacıBaşar Kebap ,  1955 yılından beri    Güneydoğu Bölgesine  ait geleneksel yemeklerin lezzetleri  ile  misafirleri ağırlayan ve  hala  dinamik ve enerjik  misafirperverliği ile  ön planda olmaya devam etmektedir.

Hacı Başar Kebap ‘ a senelerdir   gittiğimiz için ,Van Kahvaltısını süper olduğunu belirtmek isterim.  20 senelik okul arkadaşlarımızla, senede bir buluşsak yerimiz hep aynı  yer oluyor Çünkü kahvaltıya gelen bir  daha gelmek istiyor. Her sene sayımız  azalsa da , artsa da yine Hacı Başar ‘ da  Van Kahvaltısı yaparız.

Tam bir aile mekanı olan Hacı Başar Restaurant , Güneydoğu Anadolu yöresine ait  yemeklerini tatmak istediğinizde de hiç çekinmeden  gidebileceğiniz bir yerdir.  Yemekleri çok lezzetli olup ,  çocuklu aileler için şiddetle tavsiye edebileceğim bir restaurant.

Kebap olarak  favorim ; Ali Nazik Kebabı , Perde Pilavı ve Çorba olarak ise Yuvalama Çorbası

Kahvaltı olarak ise Van Kahvaltısı . 2018  Fiyatları İse  kişi başı 20 ve 30 lira arası .Temizlik ve hijyenik açıdan  tam puan alan  restaurantın  servisi  gereğinden hızlı. Restaurant hakkında daha detaylı bilgi için HACIBAŞAR linkini  tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

Adres 

Göztepe İstasyon  Tütüncü Mehmet Efendi Cd. No:48

Göztepe – İstanbul           0216 360 7037-38

Başka bir mekan tanıtımında buluşmak üzere ,

LEZZET TRAMVAYI

 

 

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here