Lezzet Tramvayı bugün 4.Uzman Tv çekimini gerçekleştirdi.

0
362

Lezzet Tramvayı bugün 4.Uzman Tv çekimini gerçekleştirdi.Bugün 13:30  ‘de    Uzman Tv ekibinin ve hazırlanması ile  çekimler başladı 17:30  gibi çekimler son buldu.

 Lezzet Tramvayi   ,  Kameramanımız Eray bey ve   Muhabirimiz Mehtap hn  ‘ ın katkılarıyla   yorucu fakat  keyifli bir  çekim gerçekleştirdi.Yorucu dedim  sebebine gelince   4.5 saat ayakta kalmak ve konuşmak  bir yana  , bugün sunum yaptığım menü   ve malzemeler fazla olduğu için yapımı kolay olsada ,   kamera karşısında olmak gerçekten yorucu. Tabi bu sırada  çekim sırasında Eray bey ‘in  esprileri    çekimleri gerçekten    keyifli  hale getirdi.

 

 Mehtap hn în da bugün yoğun çalışmasınıda  tebrik etmek gerekir . Bu şekilde sıkı çalışan ve işine  bağlı bir muhabirle çalışmak gerçekten çok güzel 🙂

Bugünkü sunum dedim de  sunumumda neler olduğunu söylemedim. Evet Bugün çekimlerini gerçekleştirdiğimiz Sunumlarımız sırasıyla  ;

  1. Mandalina Şuruplu Kek
  2. Kakaolu  Revani
  3. Fırında Hamsi Buğulama

Evet  bugünkü   çekim tariflerimizi  ve  15 gün için www.uzmantv.com ‘da   çekim linkerini en kısa zamanda  sizlerle paylaşacağım. Tüm  Uzman Tv ekibine özellikle Eray bey ve Mehtap hn ‘a   katkılarından  ötürü   teşekkür ederim.

Sevgiyle Kalın

Lezzet Tramvayi

Lezzete Giden Yol Lezzettramvayi ile  Başlar 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here