Lezzet Tramvayi Sapphire Eks Mutfak Akademisinde Anne Çocuk Mutfaktayız Atölyesindeydik

0
501

Tüm takipçilerime merhaba,

Bugün  Med Partners Halkla İlişkiler  Müşteri Direktörü Müge  Akay ‘ın  daveti üzerine   Sapphire  EKS  Mutfak Akademisin’de  Prill  tarafından düzenlenen   Anne Çocuk Mutfaktayız  Atölyesin de   kızım  İpek ile birlikte  katıldık.  Bu etkinlik sayesinde birbirinden değerli bloggerler ile tanışma fırsatım oldu. Özellikle 1 senedir takipcim aynı zamanda benimde takibimde olan eski bankacılardan 🙂 Guldeninmutfağı bloggerı ile tanışma fırsatım oldu. Yemek Bloguna  www.guldeninmutfağı.blogcu.com  adresinden ulaşabilirsiniz.Bu karşılaşma beni gerçekten  mutlu etti .Etkinlikte ise   birlikte  aynı mutfaktaydık. Hazır birlikteyken Med Partners Halkla İlişkiler  Müşteri Direktörü Müge  Akay  ve    www.guldeninmutfağı.blogcu.com   kurucusu Gulden hn ile fotoğraf çektirmeyi ihmal etmedim.

Etkinlikte   aynı zamanda cupcake , lazanya ve salata tariflerini  kızım ile birlikte yapma fırsatım oldu.  ve ayrıca etkinliğe katılan  Henkel Pazarlama Müdürü   Işıl hn ilede tanışma  fırsatımız oldu.Yani kısaca bugün tanışma günü oldu diyebilirim. 🙂

Etkinlikte  ilk olarak   kek  , lazanya ve İlk olarak cupcake yapımı ile  Eks  Mutfak Akademi de Eğitmen  Özgür Aktaş  ile eğitime başladık. Söylemeden edemeyeceğim. İpek kızım   cupcake yapımında kakaolu keki  yapımı için hazırladığımız çikolata sosunu   yerken   kek yapmayı birden unutuverdi .:)

Pril önlüklerini giydikten sonra    önlüklü fotoğraflarımız  ile fotoğrafımızı çektiler.

ve Eks Şefleri ile birlikte  bir fotoğraf   çektirmedende  olmazdı bu  Etkinlik 🙂

Eks etkinliğinde cupcake yapımından sonra çocuklar için  resim etkinliği başladı .

neyse   Etkinlik  13:00 – 16:30 arasında  oldu ve 3.5 saat  kadar sürdü.Eks etkinliğinde cupcake yapımından sonra çocuklar için  resim etkinliği başladı . Etkinlik  sonunda  Çikolatalı  Cupcake, Ispanaklı Kıymalı Lazanya  ve Peynirli Yeşillik  Salatası  yaptıktan sonra masalara servis yapıldı .Çocuklar ve anneleri yapılan yemekleri keyifle  yemek yerken Eks, Pril  tarafından bloggerlara   katılım sertifikaları  verildi. ve bu şekilde    etkinlik son buldu. Bu etkinlik  sayesinde bugün  hem keyifli hemde öğretici bir gün geçirdik.

Evettt  bugün yapılan   güzel 3 güzel lezzetin  tariflerini en kısa zamanda sizlerle   Lezztramvayının bu sayfasında paylaşacağım.

Ispanaklı Kıymalı   Lazanya tarifine ulaşmak için Tık Tık 

Ispanaklı Kıymalı  Lazanya  

Peynirli Yeşillik Salatası tarifine ulaşmak için  Tık Tık

Peynirli Yeşillik Salatası

Çikolatalı  Cup Cake  tarifine ulaşmak için  Tık Tık 

Çikolatalı  Cup Cake 

Bu etkinliğe   emeği geçen tüm   Eks Mutfak Akademi ekibine ve Prill Ekibine  bu  etkinliği gerçekleştirdikleri ayrıca teşekkür ederim.  Başka etkinliklerde  de  bulunmak  dileğiyle  herkese  mutlu hafta sonları diliyorum.

LEZZET TRAMVAYI 

Lezzete Giden Yol Lezzettramvayi ile başlar 

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here