Mamaped Lansmanı

10
301

Bugün sevgili Fidan Duman arkadaşımın Mamaped Lansmanı için Zorlu Center  Funloft ‘ ta toplandık.

Mamaped  hikayesinin  ise kısaca şu şekilde  ; Fidan Duman arkadaşım  2 çocuk annesi .Fidan   hem iş hayatı , hem annelik derken ,2 çocuktan sonra yeni fikirler aklına  geliyor ve  bu fikri ise markalaştırıp  Mamaped adı altında gerek e-ticaret gerek email yoluyla satışa sunmaya başlıyor. Daha detaylı bilgi İçin FidanDuman Linkini tıklayabilirsiniz .Lansmanda  , Sevgili Fidan Mamaped i çok güzel bir sunum ile  bize tanıttı.

Mamaped  Nedir ?

Mamaped kısaca , Tek kullanımlık  Mama Sandalyesi Seti  demek 🙂

Bebek ile dışarı çıkıldığında   hijyen koşullarına  uygun olmayan , sağlık açısından   büyük tehditler içeren   , gözle görülemeyen   milyonlarca bakteri oluşturan  , yemek artıklarının yapıştığı   masaların  temizliği  ile uğraşan   anne babaların    yoğun olduğundan yola çıkarak , bebek ve çocuklara özel   ; ekonomik , çevre dostu , hijyenik malzeme ve boyalardan üretilmiş  “bebek  ve çocuklara özel  mama sandalyesi /örtü / kılıfları  “ üretme  ve yaygınlaştırma misyonu üstlenen Mamaped  , dünyada  ve ülkemizde  bir ilki gerçekleştiriyor.

Sevgili Fidan arkadaşıma  Yolun Açık olsun  diyerek , yeni iş hayatında şimdiden başarılar dilerim .

Başka bir   etkinlikte görüşmek dileğiyle  ,

LEZZET TRAMVAYI 

Lezzete Giden Yolculuk Lezzet Tramvayı İle Başlar

 

10 YORUMLAR

  1. umarım çok başarılı olur harika birfikir bencede üstelik bir anne ve kadın girişimci olması ayrı bir takdir edilmesi gerekiyor bayılıyorum kadın girişimcilerin bu yaratıcı fikirlerine

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here