Moda Çay Bahçesi ve Kahvaltı Keyfi

8
1587

Mekan Önerilerine devam  diyerek   yazımıza devam ediyorum .

Geçen haftalarda arkadaşım ile sabahtan  Moda çay bahçesinde buluşmuştuk.Bir baktık ki  ailece gelenler veya   grup halinde   kahvaltı yapanlar var. Bizde  ” Kahvaltı var mı “ diye  Moda Çay bahçesindeki sorumlu kişiye sorduk .

Çay bahçedeki sorumlu  kişi ise ;

 “ Kahvaltılıkları  gelen kişiler evden getiriyorlar .Biz   sadece çay veriyoruz dedi. “  Bunca senedir Moda ‘ ya gidiyorum ki .Hiç dikkatimi çekmemişti. Sonra Moda’ya sabahları hiç gitmediğim aklıma geldi.  O nedenle hiç karşılaşmadığımı düşündüm.ve sonra ilk fırsatta buraya kahvaltı yapmaya gelmek olarak düşündüm.

 İşte bu Pazar sabahıda  bu sebeptendir ki  kahvaltı sepetimizi hazırladıktan sonra   ailece  Moda Çay bahçesine gittik.

Deniz manzara eşliğinde  kahvaltımızı yaptık.Çay bahçesi yanında çocuk parkı olmasından ötürü gelen  kişilerin  hep çocuklu  aileler olduğunu farkettik.  Çay bahçe yanında da ise  çocuk parkı bulunduğundan kızımda çocuk parkından yararlanmış oldu. Bu sayede  hem  deniz manzarası eşliğinde çok güzel  kahvaltı yapmış olduk hemde kahvaltı sonrasında kitap ve dergilerimizi okurken  keyifli saatler geçirdik.

Moda ‘nın sabahları  daha farklı bir güzel olduğunu farkettim. Ailece Moda  ‘da kahvaltının süper olduğunu karar  verdik.  Bunu belli aralıklar ile  tekrarlamayı düşündük. Pazar  sabahı kahvaltı keyfi yapmak isterseniz bu mekanı kaçırmayın derim. Ailece gidilebilecek  ve tavsiye edebileceğimiz  bir mekan.  Sabahları otopark  sorunu yok fakat öğleye doğru park sorunu olan bir yer.

Moda Çay Bahçesi  

Adres : Moda Çay Bahçesi, Ferit Tek Sok.

                 No:7  Moda/ İstanbul

Lezzet Tramvayi 

8 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here