Piknik Alanları

0
1261

Havaların ısınmasıyla küçük büyük farketmez , herkes piknik alanlarına  gitmeye başladı. Bundan 2 ay önce ailece piknik yapma alışkanlığımız olmadığı için piknik nerede yapılır  diye düşünmeye başlamıştım. Kızımın isteği üzerine  piknik  yapmak için  yola çıkmamıza rağmen piknik alanı bulamadığımız için aklımıza  Mihribat korusuna gitmek gelmişti. Fakat gittiğimizde  piknik yapmak yasaklandığı için sepetimizi arabada bırakıp   kahvaltı yapmaya  gitmiştik.

O günden beri   piknik alanlarına  dikkat etmeye başladım.  Sahil yollarında çoğu insan  sahil kenarındaki yerleri piknik alanı  olarak kullanıyorlardı. Tabi bu da hiç güzel bir  görüntü  vermiyor.Piknik genelde piknik ortamlarında olur  düşüncesi olduğu için geçen gün piknik alanları ile ilgili  linkler  gördüm ve sizlerle paylaşmak istedim.

Piknik  Alanları 1 

Piknik  Alanları 2

Piknik  Alanları 3

Piknik  Alanları 4

Piknik  Alanları 5 

Piknik Alanları 6 

linkine girdiğinizde piknik alanı ve mesire alanlarına ulaşabilirsiniz . Bu linklere  girip baktığımda ise  ne kadar piknik alanı varmış da benim haberim yokmuş  diye düşünmeye başladım.

Sadece piknik alanlarına gitmeden önce   size tavsiye olarak  böcek  sokmalarına karşı  bir ilaç , koruyucu krem ve şapka  yanınızda bulundurmanız. Ben bu konuda dikkatsiz davrandım. Beni sırtımdan  böcek ısırmış  .Bu nedenle 2-3 hafta bayağı zorlandım diyebilirim.

                                                                                                                                                                          Sevgiyle Kalın

 Lezzet Tramvayi 

1 YORUM

  1. merhabalar, Ben piknik sever olarak bu yazı benim çok dikkatimi çekti, emeğinize sağlık bu arada resim çok güzel böyle bir yerde piknik yapmak çok zevkli olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here