Üniversiteli Kız Öğrencilerine İnternette Güvenli Kalma semineri verildi.

0
26

Kız Çocukları Eğitim Derneği ‘nin daveti üzerine 26 Şubat 2024 Pazartesi günü Derneğin Ataşehir Genel Merkezinde üniversitede okuyan üniversiteli kız öğrencilerine , “İnternette Güvenli Kalma Sanatı” konusunda seminer verdim.

Üniversiteli kız öğrencilerine Bilişim Eğitmeni ve İnternette Güvenli Kalma Sanatı yazarı olarak Ben Arzu Batur Yalçınkaya , seminerde “İnternette Güvenli Kalma Sanatı “hakkında bilgi ve tecrübelerimi paylaşırken ,Bilişim suçlarına karşı bilinmesi gereken ve dikkat edilmesi gereken önemli detayları verdiğim keyifli bir seminer gerçekleştirdik.

Seminer interaktif bir şekilde devam ederken, kız öğrencilerden seminer konusu ile ilgili gelen sorular cevaplandırıldı. “İnternette Güvenli Kalma Sanatı “ seminerine katılım sağlayan birbirinden değerli ve burslu okuyan üniversiteli kız öğrencilerine ve semineri gerçekleştiren Kızçev Genel Merkez çalışanlarına ayrıca teşekkür ederim.

Şubat ayının son haftası ,Bir seminerinde sonuna gelmişken, ileri tarihlerde gerçekleşecek diğer seminerleri Lezzet Tramvayı blogumda gerçekleştikçe yayınlamaya devam edeceğim. Eğitim odaklı tüm takipçilerimi blogumu ziyaret etmelerini ve @Lezzettramvayı instagram hesabımı takipte kalmalarını tavsiye ederim.:)

Sevgiyle Kalın ,

Arzu Batur Yalçınkaya

Bilişim Eğitmeni

İnternette Güvenli Kalma Sanatı Yazarı

Lezzet Tramvayı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here