Lezzet Tramvayı Uzman Tv ile Çekim Yaptık

0
788
LEZZET TRAMVAYI UZMAN TV
LEZZET TRAMVAYI UZMAN TV

Mayıs ayı 2012 de kurulan www.lezzettramvayi.com kurucusu olarak 2 ay önce Uzman tv nin beni aramasıyla bu maceram başladı. Uzman Tv ile 2 aydır yoğunluktan ötürü bulaşmadığımızdan bugün itibariyla buluşmamız gerçekleşti.

Sabah saat 10:00 ‘ da Uzman tv ekibi Kıvanç bey ve Mehtap hn evimize misafir oldu. Ekip geldiğinde  ilk zamanlar heyecanlı değildim. Fakat  çekim sırasında  çok heyecanlandığım bir gerçek çünkü söylediğim kelimeleri unutuyordum. Çekim esnasında Tel Şehriyeli Tavuk suyu çorba tarifi ve Pötibör Pasta yapımı ve püf noktaları ile ilgili  çok güzel sunum yaptık.

Yemek ve pasta yaparken el alışkanlığı hemen yaptığımızdan problem olmuyor ama anlatmaya başlayınca ve  ağızdan değişik kelimeler otomatikman  çıkmaya başlayınca ortaya gülünç ve komik anlar getirdi. Tabi ki Uzman Tv ekibi Kıvaç bey ve Mehtap Hn ‘ın yardımlarıyla 3.5-4 saat süren çekim çok güzel olmasıyla birlikte bir o kadarda çok eğlenceli geçti.

Yemek videolarımız 1 ay sonra Uzman Tv de yayınlanmaya başlayacak. İlk Tv deneyimim olduğu için  şimdiden acaba nasıl oldu  ? diye kendime soruyorum . Bu sırada 1 ay sonra  www.uzmantv.com da yemek blog yazarı olarak da   beni  görebilirsiniz.
www. Lezzettramvayi.com , Uzman tv ekibi ile tanışarak güzel bir gün geçirmemize vesile oldu . Emeği geçen tüm Uzman Tv ekibine buradan teşekkür ederiz .

Lezzet Tramvayi
Lezzet yolculuk Lezzet Tramvayi ile başlar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here