Alanya TED Kolejinde Güvenli İnternet Kullanımı semineri verildi

0
154

2 Kasım 2023 Perşembe günü Alanya TED KOLEJİ ilkokul , ortaokul ve lise öğrencilerine ” Sosyal Medyada Güvenli İnternet Kullanımı” semineri verildi.

Katılımın yüksek olduğu seminerde Sosyal Medya ve Eğitim Danışmanı olarak ben Arzu Batur Yalçınkaya ,Alanya TED KOLEJİ’nde ilkokul , ortaokul ve lise öğrencilerine Sosyal Medyayı kullanırken nasıl güvenli kalırız ? , Teknoloji bağımlılığı ve bu bağımlılığın insanlar üzerindeki bıraktığı olumsuz etkileri , dijital oyun bağımlılığının çocuklar üzerindeki olumsuz etkilerini ve Siber Zorbalık konularını anlattığım keyifli bir sunum gerçekleştirdik.

Alanya TED Koleji

Özellikle ortaokul öğrencilerinin ilgisinin yoğun olduğu seminerin sonunda, merak edilen konularda soru cevap yapıldı. ” Sosyal Medyada Güvenli İnternet Kullanımı” seminerine katılım sağlayan Alanya TED Koleji okul idaresi ve öğretmenlerine , okul öğrencilerine çok teşekkür ederim.

Alanya TED Koleji

Bir seminerinde sonuna gelerek , ileri tarihlerde gerçekleşecek diğer seminerleri Lezzet Tramvayı blogumda gerçekleştikçe yayınlamaya devam edeceğim. Bu nedenle Eğitim odaklı tüm takipçilerimi blogumu ziyaret etmelerini tavsiye ederim.

Alanya TED Koleji

Alanya TED Koleji

Sevgiyle Kalın ,

Lezzet Tramvayı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here