Bioblas Color & More Saç Boyası Ürün Deneyimim

8
382

http://www.bioblas.com/

Haziran Ayında sevgili İlknurun Dünyası  nın tavsiyesi üzerine  Bioblas Color & More Saç Boyası  saç boyası ile tanıstım. Haziran ayında tatilde olmam  ve tatilimin uzun  sürmesi nedeniyle gelen kargo  elime geç ulaştı .Bu nedenle ürün deneyim yazımı geç yayınladım.

Bu ürün deneyimine saçım henüz boyalı  olmadığından ve  kendim sacım üzerinden  gölge yaptırdığım  için  , ürünü annemin saçı üzerinde  uygulama yapmaya karar verdim . 🙂    ürün deneyim yazımda  annemin sacı daha önceden boyalı olduğu içinde  bu zamana kadar sarktı. 🙂 ve Saç Boyası olarak da  annemin isteği üzerine de Fındık Kabugu 7.3  kodunu seçtim.

Evet şimdi biraz size Bioblas Color & More Saç Boyası hakkında  biraz bilgi vermek istiyorum.

Bioblas Color & More Saç Boyadisı   biraz bahsetmek istersek ; 5 mineral  ve vitamin içeren  bitkisel yağ ile sac dökülmesine karşı etkili  ilk kit boyanın   saçların boyanırken direnç kazanması mümkün. Saçı derinlemesine  besleyecek ve  saç dökülmesine karşı  bir yağ formül ile ederek  bu yagda 5 mineral ve vitamini de birleştirdi.Ürün hakkında   daha detaylı bilgi için  http://www.bioblas.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bioblas Color & More Saç Boyisı nın  içindeki kullanım kılavuzuna  göre  uyguladık.Sonuç ise gerçekten   süper oldu .En önemliside annem çok memnun kaldı 🙂 Bu deneyimdem sonra saç boyalarını Bioblas Color & More Saç Boyası olacagını    söyledi.

Bioblas saç kutusu içinden ise krem ,sac boyası , saç dökülmesine karşı  şampuan , bakım yagı , kullanım kılavuzu  ve ayrıca boyamayı gerçekleştirmek için bir çift eldiven çıktı. Kullanım Kılavuzuna baktığımızda ise  her şeyin  detaylı olarak kullanım   kılavuzunda anlatıldığını  gördük ve kullanım kılavuzundan yararlanarak   boyama işlemini gerçekleştirdik.Ayrıca kullanım kılavuzu internet sitelerinde de mevcut.

Kullandığımız Bioblas Boya ise  ;

Bioblas Saç Boyası

Saç Boyama hallerinden  fotograflar ise şu  şekilde ;

Bioblas Sac boyası ile boyadık.bekliyoruz.

Bioblas

Saçlar 40 dk.  bekletildikte sonra ise sonuç ;

Bioblas sonuç

Evet efendim   Bioblas Color & More Saç Boyasını  denedik ve  begendik. Sacı parlak gösterdiği bir gerçek. Hala denemeyenler var ise  kendi begendikleri renkleri deneyebilirler.Geç kalmadınız. 🙂

Ayrıca Bioblas Color & More Saç Boyası ile tanıştıran   Bioblas firmasınada ayrıca teşekkür ederim.

Sevgilerimle  ,

LEZZET TRAMVAYI

 

 

8 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here