Akasya Avm Hamleys ‘ te Anneler Günü Etkinliği

0
428

Sevgili Şafak ve Sevgili Nihan ‘ın daveti üzerine  kızım İpek ile birlikte  anneler günü etkinliği için  Akasya Avm ‘ de bulunan  Hamleys  Oyuncak mağazına gittik.Mağaza o kadar    büyük ve   oyuncak doluydu ki   kızım İpek   gittiğimiz için sürekli  bana  teşekkür etti. Hamley  mağazası hakkında biz blog yazarlarına  bilgilendirmeler yapıldı.  Kısaca bahsetmek gerekirse ;

Hamleys ‘ in kurucusu  olan Hamleys ‘ in düşündüğü  oyuncakları  bir  mağaza içinde  toplamasıyla başlıyor ve oyuncakların ambalaja satılmaması gerektiğine inanarak  , oyuncakları demo yapmaya başlıyor. Yolculuk bu şekilde başlıyor ki  . Bir süre sonra   Oyuncaklar çok beğeni  alıyor ki ,sonunda kraliyet ailesinin özel oyuncakçısı oluyor  ve  ödüllendiriliyor. 

Şimdi İse  İngiltere ‘ deki magazasında  7 katlı ve 12000 m2 lik bir alanda hizmet vermektedir.  Türkiye ‘nin en buyuk 2.magazı olduğunuda ayrıca belirtmek isterim.

Çocuklar için ayrıca  etkinlikler yapıldı   ve kızım İpek  ‘in çok eğlendiğini  görmek  her anne gibi benim  içinde mutluluk vericiydi.

Barbie ile fotoğraf  çektirmek , kızımı o kadar mutlu etti ki , 4 defa ayrıca gidip fotoğraf çektirdiğini  söyledi.

Size ayrıca bir  ayrıntıdan bahsetmek istiyorum. Hamleys firmasının ,  Lösemi çocukları için  sosyal sorumluluk projesinde yer aldığını  gördüm.Mağazaya gelen  müşterilerden ,  isteyenler oyuncak alıp notlarıyla  birlikte ,  Hamleys firmasının  lösemi çocuklarına  bu hediyeleri  göndermeleri  şekilde yürüyen bu sosyal sorumluluk projesi  gerçekte gurur vericiydi.

Birazda annelerden bahsedetsek nasıl olur ? Bu etkinliklerin en  hoşuma giden yanı nedir biliyor musunuz ?  yeni arkadaşlıklar  kazanmak. Evet sayısını hatırlamadıgım  blog yazarları arkadaşlarım oldu  desem inanır mısınız ?

Etkinlik olucakta pasta kesilmeden olurmu ee birde anneler günü  olursa  demeyin keyfimize 🙂

Bir anneler gününü de , etkinlik ziyareti yaparak bitirmiş olduk. Bu anneler günü  etkinliğini düzenleyen www.safagındunyası.com ve www.parmakkurabiye.com Blog yazarları arkadaşlarım Şafak ve Nihan’a gerçekten teşekkür ederim.Çocuklar için hem eglenceli ,anneler içinde keyifli bir etkinlik oldu.

Evet benim yazacaklarım   bu kadar. Yazımı ise  şu şekilde bitiriyorum.  ;

Bir daha ki etkinliklerde buluşmak üzere ; 🙂

LEZZET TRAMVAYI 

Lezzete Giden Yolculuk Lezzet Tramvayıi ile Başlar  

www.lezzzettramvayi.com 

 

1 YORUM

  1. Merhaba güzel arkadaşım ben bu etkinliğe ayrıca şu açıdan bakıyorum sizleri tanıdım. Aklımda bir sürü soru işaretiyle giderim böyle etkinliklere ama çok güzel geçti.Sizleri tanımak bana artı bir mutluluk. Sevgiler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here