Lezzet Tramvayı Altunizade Volley Hotel Fitness & Spa Merkezi Lansmanına Davetliydi.

0
234

Geçen Cumartesi günü  Sevgili  Begendim Paylaştım  Blog yazarı  ve Volley  Hotel   Fitness & Spa Merkezi Sorumlu Müdür Ozan bey ‘in   daveti üzerine  Altunizade ‘de bulunan Volley Hotel  ‘in  Fitness & Spa Merkezi ‘ne   gittim.Böylece Beğendim Paylaştım Blog Yazarı Şerife  ile birlikte spor yapma imkanımız oldu.

Otele ilk girdiğimizde  otelin cafesinde Begendim Paylaştım Blog yazarı ile  çaylarımızı içerken  , sevgili Şerife ‘ nin ,  Volley Otel deneyimlerini  hararet ile dinleme fırsatım oldu.Fakat Sohbete o kadar dalmışız ki  birlikte fotoğraf çektirmeyi unutmuşuz. Blog yazarı arkadaşım ile  çay  keyfinden  sonra  birlikte Fitnnes & Spa Merkezine doğru yol aldık.

Fitness & Spa Merıkezi , Son teknoloji Fitness aletleri  ile  karşımdaydı.

.Tabi birde hijyenik ortam eklenince , o gün için  Fitness & Spa Merkezinde  gerçekten keyifli bir  gün  geçireceğimi düşündüm . Fitness & Spa Merkezine  ilk girişte ,  Fitness & Spa Merkezi Eğitmeni  Mustafa  bey bizi karşıladı

Mustafa bey  ,  spor merkezinde  neler yapıldığı hakkında bilgiler verdi. Kaliteli bir ortamda   ve uzman eğitmen eşliğinde  yaşam kalitesini yükseltmek isteyenler bu yazıyı  okumayı ihmal etmeyin derim.

VOLLEY  Hotel ‘de   Personal Training uygulaması bulunmakta. Personal  Training Uygulamasını ,bilmeyenler için  ne olduğunu söylersek, Spor eğitmeni ile birlikte Kişiye özel   bir hizmettir.

 

Personal Training  Uygulaması ise şu şekilde olmakta ;

 •  Spora başlamak isteyenler   ilk olarak kişiye özel   Fitness Profili ( Vücut Analizi )  yapılıyor. Tabi ki benim içinde Fitness Profilim( Vücut Analizi ) yapıldı.
 • Üye olanların Psikolojik  Durumları ( Sıkılgan ,sinirli ,mutsuz ) ,spor geçmişi, yapmak  istedikleri ve hedefleri  analiz yapılarak  egzersiz programları belirlenir.  Bu bilgiler Kişisel bir dosyada ayrıca saklanır.Belli sürelerde eğitmen bunu sürekli takip eder. Ayrıca üyenin motivasyonunu yüksek tutarak   sonuca ulaşmaya çalışır.
 • Bu profil doğrultusunda spor eğitmenleri  antreman  programınızı belirliyor .Benim  antreman  programımda belirlendi.
 •  Antreman   programınızı   uygularken  , doğru bilgileri vermek ve sakatlıkları önlemek amacıyla   hep spor eğitmenleri birliktesiniz. Antreman programında , hangi aletin  ne zaman ve kaç dakika  kullanılacagı  bilgisi de bulunmakta.
 • Tabi bu  uygulamanın içinde beslenmeye de çok dikkat etmek  gerekir .Beslenmeye dikkat edilmezde   istenilen sonuç  hızlı bir şekilde olmaz.
 • Spor hocası ile konuştuğunuzda sağlık  problemleri  ile  ilgili bilgilerin  verilmesi gerektiğini ayrıca   hatırlatmak isterim.
Neden  Personal Training   Uygulaması yapmak  isterim  ? Diyenler için kısa   bir açıklama
 • Zaman Kazanma
 • Dogru Beslenme
 • Zorundalık
 • Yüksek Motivasyon
 • Sakatlanmama
 Bu 5 madde her şeyi açıklıyordum diye düşünüyorum. 🙂
Mustafa Beyin  bu açıklayıcı  spor bilgilerinden sonra birebir  antreman  planın uygulamasına geçildi.  Spor sonrası  toksinleri atmak , hemde yorgunlugu atmak için  Saua ve Buhar Odasına  girerek spor  günümüzü sonlandırdık. 
Ek bilgi olarak Otelde konaklama yapmak isteyenler için Fitnes Center ,Sauna, Buhar Odası , ve  Hamam  ücretsiz olduğunu belirtmek isterim.
Spor Merkezinde geçirdiğim   gün  için  ilk olarak  Begendim Paylaştım Blog Yazarına ve  misafirperverliklerinden ötürü  Volley Fitness & Spa merkezinin  Sorumlu müdürü Ozan bey’ e  , Halkla İlişkiler Müdürü  Aylin Hn’ a , Spor  Eğitmeni Mustafa Bey ‘e  çok teşekkür ederim.

Kaliteli  Spor yapmayı düşünenler ,  Fitness & Spa Merkezini   şiddetle tavsiye ederim .Bilgi almak isteyenler için  aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirler .:)

 Bir dahaki etkinlik yazılarımda görüşmek üzere ,

LEZZET TRAMVAYI

Lezzete Gide Yolculuk Lezzet Tramvayı İle Başlar

www.lezzettramvayi.com 

Bilgi   Almak İsteyenler için ; 

VOLLEY HOTEL 

Nuhkuyusu Cad. Seyit Ahmet Deresi Sok. 34662 Altunizade Üsküdar – İstanbul

Telefon
+90 216 562 14 14
Faks
+90 216 562 15 15

1 YORUM

 1. Harika bir gündü Arzu,cum
  Katılımın için çok teşekkür ederim.
  Ben çok keyif aldım,güzel yazınla seninde keyifli zaman geçirdiğini bir kez daha anladım.Çok mutlu oldum.
  Spor salonu seçimi cidden çok önemli sizi anlayan spor öncesi sonrası tüm ihtiyaçlarınıza hitap eden bir işleyişe sahip olması, hem yaptığınız spordan keyif almanızın yanında hedefinizde başarıya ulaşmanızdada çok önemli faktör teşkil ediyor.Aile ortamı gibi hem samimi hemde saygın bir ortamda bulunmakda öncelikle güveni ardından rahatlığı getiriyor.Benim Volley Fitnes salonunda 2 ci dönemim.Memnuniyetim tekrar aynı salonu tercih etmemde en önemli etkendir.
  Güzel daveti için Ozan bey ve tüm Volley Fitness &Spa yetkililerine sonsuz teşekkürlerimle.

  • Evet cnmm birlikte keyifli bir vakit geçirdik.Spor salonu evet çok önemli e önemlisi hijyen olması 🙂 Volley hotel de fazlasıyla her sey mevcuttu 🙂 Sevgiler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here