Lezzet Tramvayi Bostancı Grand Hotel’de gerçekleşen 6.Yemek Şölenine Katıldı.

0
797

Bu pazar www.lezzettramvayi.com  kurucusu olarak  Abide Lions Kulübü’nün liderliğinde Şenpiliç katkılarıyla   Bostancı Green Park’ ta 6. gerçekleşen  Yemek Şölenine katıldım. Katılım çok fazla idi . Tabi ben ilk olarak yemek şölenine katıldığım için  heyecanlıydım.Heyecanla   neler olur seyretmeye başladım. Yemek yarışmasına   tam 600 kişi başvurduğunu öğrendim.   ve 11 kişi  seçilmiş  ve içlerindende  3 kişi seçildi.

Yemek Şöleni programını  yemek program  sunucu ve yemek yazarı   Elif Korkmazel sundu. Yemek Şöleni  Programı  11:00 – 17:00  arasında   gerçekleşti. Saat 14:00 e kadar  finale kalan yarışmacılar   mutfakta   yarışma için tavuklu sunumlarını yapmak için hazırlanmaya başladılar . 14:00 e kadar da  lobide standlar kurulmuştu. Stand olarak Dr. Oetker  ve Uno ve Murat Bey   standları kurulmuştu. Ayrıca katılımcılara çay , kahve ikramları yapılıyordu. Anadolu Sağlık Grubundan Yağ analiz ölümleri  ,  Renk analizi  , Sağlıklı Beslenme  gibi bölümler vardı. 14:00 e  etkinlikler gerçekleştikten sonra   program başladı.

Jüri üyeleri olarak  Erol Büyükburç , Özgür Şef ,  Gizem Özdilli  gibi birbirinden değerli  gurme ve sanatçılar   bulunmaktaydı. Tüm yarışmacılar ,  jüri üyelerini yapmış oldukları   tavuk yemeklerinin sunumlarını yaptılar . Jüri üyeleri hem görsel ve hemde tatlarına bakarak yapılmış olan tavuk yemekleri için  puanlamaya geçti.Her ne kadar tatına bakamazsakta  ,  görsel olarak   tavuk yemeklerinin sunumları çok güzel yapılmıştı. Değerlendirme aşamasında  ise Erol Büyükburç’un güzel şarkılarını dinleme fırsatımız oldu.

Program sonunda  katılan yarışmacılara birbirinden güzel  hediyeler verildi. Tüm katılımcılarada  sponsor   firmalarının yardımıyla  bir paket  hediye verildi. İlk defa  misafir olarak katıldığım  bu Yemek Şöleni gerçekten çok keyifli geçti. Umarım seneye  yarışmacılar arasında yer alırım düşüncesiyle Grand   Hotel ‘ den ayrıldım.

Sağlıcakla Kalın ,

Lezzet Tramvayi 

Lezzet Giden Yol Lezzet Tramvayi ile başlar 

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here