Lezzet Tramvayi ve Sosyal Medya

0
337

Bugün değişiklik yaparak  sizlere  yemek blogum ve Sosyal medyanın etkisi hakkında  kısaca bazı bilgiler paylaşmak istiyorum.

Yazıma Lezzet Tramvayi  kuruluşundan başlamak istiyorum. Mayıs 2012 yılında kurmuş olduğum yemek blogumu  her anını dolu dolu yaşayarak ve geliştirmeye  çalıştırdım. Bu 2 sene içerisinde yemek blogumunda Sosyal medyanın çok etkisi oldu diyebilirim.Bu sayede Facebook  , instagram , twitter ,google+  gibi paylaşım siteleri gibi çeşitli kanallardan   paylaşım yaparak   Lezzet Tramvayi sitesinin takipcileri arttı. Lezzet Tramvayi sitesinin tanınmasında sosyal medyanın etkisi çok büyük oldu.  Lezzet Tramvayi olarak  çeşitli etkinliklere katılmam , www.uzmantv.com da  Yemek blogu yazarı olarak bulunmam da , tavsiye kanalı  çekimleri , tavsiye meleği olmam , Hurriyet Bumerang Platin üyesi seçilmem ve yazarcafe yazarı olmam  ve  bloguma reklam almam da  sosyal medyanın etkisi çok büyük.

 Önceden sosyal medya denildiğinde bu kadar etkili  olduğunu olacağını hiç düşünmezdim . Ama bu son 2 sene içinde birebir karşılaştığım olaylar  sosyal medya  hakkında   farklı düşünmeme sebep oldu. Blogların güncel tutulması ve içerik bakımından zengin olması ile  sosyal medya  paylaşımlarında    farklılıklar yarattığını   farketim.Bu 2 sene içerisinde elimden geldiğince blogumu güncel tutmaya   çalışıyorum. Sosyal medyayı sadece paylaşım olarak ele almamak gerektiğinide biliyorum.  Ama şu bir gerçek web sitelerinin   ilerlemesi  sosyal medya sayesinde oluyor.

İşte bu 2 sene içerisinde karşılaştıklarım ,  ve düşüncelerim bunlar. Bu sayede  Lezzet Tramvayi takipcilerimize   sonsuz  teşekkür ederim. Bundan sonra takipcilerimizin daha artmasını bekler , şimdiden   bol takipli günler dileriz.

Bizi takip etmeye devam edin.

Sevgiler

Lezzet Tramvayi

Lezzete giden Yol  Lezzet Tramvayi  ile başlar 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here