Lezzet Tramvayi Mc Tv Kanalında Hayata Dair Programında Deniz Şafak ‘ın konuğuydu.

0
849

Geçen Hafta Samanyolu MC TV’ nin  Yapımcı Yönetmeni Emine Ulu hn ‘dan aldığım   mail  ile   MC  TV maceram başladı. Görüşmeler sonucunda bugün itibariyla çekim için anlaştık. Emine hn gerçekten çok hoş ve kibar bir bayan. Kısa bir süre içinde olsa  güzel bir iletişim  kurduk diyebilirim.

Sabahtan beri bir koşturmaca devam ediyor .Yanımda ise  İpek kızım yanımda 🙂 Ayrılmaz ikili bugün birlikteydik. Bugün Sabahtan Mc Tv    Hayata Dair  Deniz Şafak  Programında  Lezzet Tramvayi olarak konuğu oldum. Deniz Şafak ilede çekimde gerçekten iyi ikili  olduk .

 Mc Tv ‘den bahsetmek gerekirse    Şubat   Ayında Açılan ve Samanyolu Tv ye bağlı olan TV  Kanalı .  Kablo Tv’den yayınlanıyor.

Sabah 8.45 te Samanyolu Tvden gelen  araba ile  kızım ile Samanyolu Tv ye doğru yola koyulduk. Çekim öncesi kontroller yapılarak   kendimi kuaförde hazırlanırken buldum. ve saat 10:30 itibariyle program başladı. Çekim öncesi Deniz Şafak ile resimler   çekildi.

 

Yarım saatlik çekim esnasında Deniz Şafak ‘ın da yardımıyla güzel bir çekim gerçekleştirdk. İlginçtir  ki   bugun yayın canlı olduğu halde hiç heyecanlı değildim 🙂 .Fakat ilk başta sesim kısıldı . 🙂 ve sonrasında sadece karşımda 4 kamera ile birlikte olunca  yalnışlık olmasın diye  biraz temkinli davrandım. Mutfakta   Ramazan yaklaştığı için  Ramazan Pilavı ve  Çerkes Tavuğu nu yarım saat içinde yaptım.ve Sunum yapıldı.

RAMAZAN PİLAVI

 

Ramazan  Pilavını yaptık.  Tarif için   Tık Tık yapmanız yeterli.

Sadece bu kadar değil   Ramazan  pilavı pişirken   Çerkes tavuğu tarifini de yaptık.

CERKES TAVUGU

 

Cerkes  Tavuğu tarifi için Tık Tık yapmanız yeterli.

Ayrıca  Mc Tv ‘ de    canlı yayına  ulaşabilmek için Samanyolu Tv  linkine  Tık Tık

Çekim gerçekten hem keyifli hemde güzel geçti .Yemek ve meze yapıldı ve bir çekiminde sonuna gelmiş olduk.Başta beni davet  eden   Yapımcı Yönetmen Emine Ulu  hanımefendiye , Hayata Dair Programı ekibine ve  Deniz Şafak ‘a   misafirliklerinden ötürü çok teşekkür ederim.

LEZZET TRAMVAYI

Lezzete Giden Yolculuk  Lezzet Tramvayi ile başlar

 

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here