Lezzet Tramvayı Pril Etkinliğinde Açelya Akkoyun ile birlikteydi.

0
261

Geçen Pazar günü  MedPartner Daanışmanlık  firmasının daveti üzerine  20 Blog yazarı ,   Pril ‘in Mark  Yüzü AÇELYA AKKOYUN   ile  Şişli Radisson Otelde  öğle yemeğinde buluştu. Bu davetliler arasında  Lezzet Tramvayı da  var idi .

Neden Açelya Akkoyun diye düşünürseniz  hemen söylüyorum.Açelya Akkoyun Pril ‘in Marka Yüzü . Açelya Akkoyun’u ben Maltepeli olduğum için:) eski filmlerden ve Maltepe ‘de çekilen Mahalle Muhtarları dizisinden de tanıyorum. 🙂 ve seneler sonra  Pril lansmanında  karşılaşmak benim için  güzel bir  duygu oldu 🙂

Pril  Toplantısında  Henkel Genel Müdürü ve  Marka Müdürü ‘ de katılım  sağladı. Yemek esnasında  Açelya Akkoyun ,  Blog yazarları ile  hem blogları , hemde Pril hakkında  deneyimleri hakkında  ayrı ayrı   sohbet etti. Blog Yazarları, Prilden memnun olan ve olmayanlar   tüm fikirlerini ve  Pril  ile ilgili anılarını  bu toplantıda anlattılar.

Türkiye’nin çeşitli illerinde gerçekleşen  yarışmaların finali ise  , yemekten sonra  🙂  İstanbul Cevahir Avm ‘de yapıldı. yapıldı. Yoğun ilgiye, rekabet ve heyecana sahne olan yarışmada Türkiye’nin en hamarat hanımı unvanının yanı sıra buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesinden oluşan beyaz eşya setini  ise  Kayseri’den Hayriye Karabörk kazandı.

Evet  şimdi  size Pril ‘ in instagramda düzenlediği yarışmadan bahsetmek istiyorum. 

Pril’den çok özel yarışma! Paylaş, kazan, sürpriz hediyeleri kaçırma…

Ülkemizin çeşitli illerini dolaşarak Türkiye’nin en hamarat hanımını seçen Pril, şimdi tüm hanımları sosyal medya üzerinden yürüttüğü yeni yarışmasına katılmaya davet ediyor. Bulaşıkta temizliğin köklü ve yenilikçi markası, @PrilTurkiye resmi Instagram hesabı üzerinden ödüllü bir yarışma gerçekleştiriyor. @PrilTurkiye Instagram hesabını takip edip, fotoğrafını #enhamaratbenim Hashtag’i ile @PrilTurkiye’yi paylaşanlar, Pril’den sürpriz hediyeler kazanma şansı yakalıyor.

Evet bir etkinlik sonuna daha gelmiş olduk. Bu güzel ve keyifli etkinliği düzenleyen ve davet eden Med Partner ‘dan Müşteri Direktörü Müge  Akaya  ‘ a  ,  Pril hakkında detaylı bilgiler veren Henkel Genel Müdürü  ve  Pril  Marka Yüzü Açelya Akkoyun ve Pril Yetkililerine çok teşekkür ederim.

Bir dahaki etkinliklerde buluşmak üzere , 

Sevgiyle Kalın 

LEZZET TRAMVAYI 

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here