Magnum’un Ürünleri

0
176

magnum

Magnum, her geçen gün sizlere daha iyi haz ve tat hissettirebilmek için çalışıyor ! Magnum’un geniş ürün kitlesinde seçim yapmakta zorlanıyorsanız, işte siz değerli okurlarımızla Magnum’un ürünleri hakkında detaylı bilgi paylaşıyoruz !
Magnum Classic ; Gönlünü müthiş tada ve haz dolu bir ferahlığa aç ! Kaymaklı dondurma ve Magnum’ un mükemmel çikolatası sizi tadın ve hazzın doruklarına sürükleyecek !
Magnum Badem ; Badem tutkunuysanız, Magnum Badem’in tadına tutulabilirsiniz ! Dikkat, yüksek derecede bağımlılık yapabilir !
Magnum Beyaz ; Badem ve vanilya karışımı ! Zengin içeriğinde barındırdığı çikolata parçacıkları ile bu tada aşık olacaksınız !

magnum
Magnum Antep Fıstık ; Fıstıklı Magnum, Fıstık tutkulu tüketicilerin en sevdiği ! Zengin malzemeleri ile ona tutulma ihtimaliniz yüksek !
Magnum Portakal & Çikolata ; İki efsanenin birleştiği nokta, Portakal ve Çikolata ! Bu iki efsaneye kendinizi bırakın ve sizi gerçekten serinleteceğinden şüphem yok !
Magnum Tarçın & Vanilya ; Tarçın ve Vanilyanın eşsiz tatları buluştu ! Tarcın tutkunları, bu ürün sizler için vazgeçilmez olabilir !
Magnum Double Karadut & Böğürtlen ; İki kat olan Magnum’un harika çikolatası ve içinde ki nefis karışım ! Meyve dolu bir enerji kaynağına kararınız olumlu olmalı !
Magnum Double Çikolata ; İki kat çikolata içinde ki çikolata sosu ! Eğer çikolatadan vazgeçemiyorsanız, Double Çikolata yardımınıza koşuyor !
Magnum Double Fıstık Ezmesi ; İki kat çikolata içinde ki bolca fıstık, bolca lezzet ! Magnum fıstık severlerin de gönlünü feth ediyor !
Magnum’un Mini Lezzetleri ;
Magnum Mini Classic ; Hazza ve tada sonuna kadar doymak isteyenler için Magnum, 6 tane Classic eserini bir pakete sığdırdı, Magnum Classic tadını uzun süre tatmak isteyenlere !
Magnum Mini Badem ; Eşsiz vanilya dondurması üzerinde muhteşem Magnum çikolatası ve zengin içerikli badem ! Magnum bu tadı da badem severler için 6’lı kutulara sığdırdı !
Magnum Mini Classic, Badem, Beyaz ; Eğer Magnum’un ürünlerinin hepsinden haz duyuyorsanız ve hepsinden tatmak istiyorsanız, Magnum sizleri de unutmadı ! Bütün tatlar bir arada !
Magnum Mini Classic, Antep Fıstık, Fındık ; Magnum çikolatasının fıstık ve fındık ile olan kusursuz uyumu artık bir pakette ! Haz peşindeyseniz, bu fırsatı kaçırmayın !
Magnum Mini Kış Serisi Portakal & Çikolata, Tarçın & Vanilya ; Portakal & Çikolata, Tarçın & Vanilya Magnum’un ürünleri nin gözdelerinden. Bu tadın, tadına varın diyoruz !
Magnum Mini Double Fıstık Ezmesi, Karadut & Böğürtlen ; İki kat Magnum çikolatasının, Fıstık ezmesi ve Karadut & Böğürtlen ! Adeta bir eş oldular değil mi ? Bir an önce tadına varmalısınız !
Magnum Mini Double Çikolata, Karadut & Böğürtlen, Karamel ; Mükemmel uyumlu bu karışım paketi ile bu muazzam tadı yakalayın !
Magnum’un ürünleri geniş bir kitleye, 7’den 70’e herkesin damak zevkine hitap ediyor ! Magnum’un geniş ürün kitlesi arasında sıkılabilirsiniz. Magnum her gün sizler için bir adım daha ileri gidiyor ! Magnum sizlerin damak zevki için çalışıyor. Magnum’un ürünleri daima sizlerle, siz de Magnum’la kalın!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here