Lezzet Tramvayı Uzman TV ‘ de 2.Cekimini gerceklestirdi

0
623

LEZZET TRAMVAYI VE UZMANTV

Eylül ayında yaptığım çekimlerden sonra Uzman tv ile 2.çekimimiz bugün gerçekleşti.Bugün kü menümüz ise yoğundu diyebilirim.

Çekim esnasında Muhammara tarifi ve Kıymalı Patates Yemeği ( Sulu Yemek ) ve İrmikli Pasta yapımı ve püf noktaları ile ilgili çok güzel sunum yaptık.

Çekimler bugün öğleden sonra 13:30 gibi Uzman ekibi Mehtap hn ve Eray bey ile keyifili bir çekim yaptık.3.5 saat süren çekimler 17:00 a kadar sürdü. Bu sefer çekimlerde deneyimli olduğum için hazırlıklı idim. İlk çekimlerde kameralardan heyecanlanmıştım ve konuşurken ne konuşacağımı şaşırıyordum ama bu sefer ilk çekime göre fazla şaşırmadım diyebilirim.

 

Tabi ki Eray bey ve Mehtap hn ‘ın yardımlarıyla çok güzel bir çekim oldu diyebilirim.Çekim aralarında  Eray Bey ve Mehtap hn ‘ın fotograflarnı çekmeden duramadım.

Yemek videolarım sanırım 15 – 20 gün sonra  www.uzmantv.com adresinden yayınlanacak.Yayınlandığında videoları sizler ile paylaşacağım. Bu sırada www.uzmantv.com ‘ da beni yemek Blog yazarı olarak görebilirsiniz. www.Lezzettramvayi.com sayesinde tanıştığımız   Uzmantv ekibi ile güzel bir geçirdim diyebilirim.Bu nedenle emeği geçen tüm Uzman Tv ekibine buradan teşekkür ederim.

Lezzet Tramvayi

Lezzet yolculuk Lezzet Tramvayi ile başlar

 

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here